سازه آریا, سازه چادری

آلاچیق رستوران آریانا به منظور ایجاد سایبان در محوطه برای محافظت مشتریان در برابر آفتاب و شرایط جوی مانند برف و باران در محل و با اهداف دید کامل به طبیعت اطراف و فضای سبز محوطه طراحی شده است. سازه چادری به دلیل زیبایی منحصر و تامین سایه و دید مناسب ُ از این رو می توان از

الاچیق چادری استفاده نمود.

طراحی و ساخت آلاچیق رستوران

در قسمت محوطه رستوران؛ فضای باز قرار دارد . از این رو برای مسقف کردن این فضا با سقف پارچه ای به فرق نا منظم ؛توسط معماران سازه آریا به وی پیشنهاد شد. در طراحی محوطه سعی بر آن شد تا با فرم زیبا و خاص و بیشترین فضا اجرا شود تامزاحمتی در رفت آومد مشتریان و پرسنل به وجود نیاید. به از تعیید فرم از طرف کارفرما ؛ طراحان سازه آریا برای ایجاد فضای آلاچیق مد نظر در اطرف محوطه به صورت منحنی به ابعاد 4*22 به صورت سفارشی برای رستوران مد نظر طراحی کردند.

دیگر مشخصات آلاچیق

با توجه به در خواست و سلیقه کارفرما؛ و هرچه زیبا تر شدن فضای محوطه رستوران و استفاده نشدن از فرم تکراری آلاچیق و با قابلیت های سازه ی پارچه ای ؛ معماران سازه آریا به فرم زیبا و کارمد و مورد تایید کارفرما دست پیدا کنند. با توجه به تردد مشتریان و برای اینکه اختلالی در کار رستوران ایجاد نشود تمامی اتصالات به صورت پیچ و مهره ساخته شده اند تا ستزه با کمترین فعالیت عمرانی و سرعت بالا نصب و اجرا گردد.

محاسبات آلاچیق توسط نرم افزارهای تخصیی سازه چادری تو سط مهندسان شرکت سازه آریا صورت گرفته است .

مشخصلت پروژه رستوران آریانا

این پروژه یک فضای نشستن به صورت فرم نامتعارف در محوطه رستوران واقع در فشم به متراز88 متر مربع می باشد. اتصالات پارچه از روش جوش فرکانس بالا —– استفاده شده است.

مساحت : 88 متر مربع

کاربری : آلاچیق

کحل پروژه : فشضم – رستوران آریانا

ورن پارچه : 900 گرم

نوع دوخت پارچه : جوش —-

زمان اجرا : آبان 1398

دیگر مشخصات پروژه

اسکلت فلزی به کار رفته از لوله مانیسمان نورد شده می باشد با رنگ سفید استاتیک

پارچه مصرفی – مهلرالمان 900 گرمی به رنگ سفید در خواست مشت

تمام قطعات متصل به پارچه فولادی آبکاری شده می باشند.

سازه 6 سال ضمانت در برابر:

80 کیلومتربر ساعت باد

80 سانت ارتفاع برف

مقاوم در باربر نورآفتاب

عمرمفید پارچه 15 سال ضمانت کارخانه تولید شده است.