۰۹
دی

پارچه PVC-PE

پارچه PVC-PE مقاومت بالایی دارد که با قدمتی بیش از 40 سال در سایبان‌ها، نماها و همچنین برای ساختمان‌های موقت و نمایشگاه‌های تجاری استفاده می‌شوند. در دسترس بودن مواد در رنگ‌های مختلف و با قدرت‌های مختلف، این امکان را فراهم می‌کند تا در طیف وسیعی از برنامه‌ها پیش‌بینی شود. این مواد با مقاومت بالا اجازه می‌دهد تا بزرگ‌تر نیز ساخته شوند. زیرا پارچه پلی استر مقاوم است.

سازه آریا, سازه چادری

هزینه بهره‌وری این مواد منجر به محبوبیت آن‌ها در طیف گسترده‌ای از برنامه‌های کاربردی شده است. طیف گسترده‌ای از مواد از استاندارد تا عملکرد با کیفیت بالایی وجود دارد. انتخاب مواد خاص باید براساس الزامات دقیق هر پروژه باشد.

سازه آریا, سازه چادری

سازگاری با محیط زیست

جمع‌آوری و بازیافت پارچه PVC-PE پس از عمر مفید آن به‌دست می‌آید که به‌طور فزاینده، عملی استاندارد در سراسر جهان به‌شمار می‌آید. سیستم‌های اتصال پس از جدا شدن از غشا بازیافت می‌شوند.

سازه آریا, سازه چادری

خواص فوتومتریک

بسته به ضخامت مواد، درصد اشباع بین 5٪ تا 35٪ متفاوت است. انتقال نور را می‌توان با اضافه کردن یک interlayer مناسب به صفر کاهش داد.

سازه آریا, سازه چادری

ضمانت نامه

ویژگی‌های برجسته پارچه PVC-PE بسته به زمان دقیق پروژه اجازه می‌دهد تا ضمانتی به‌مدت 10 سال به شما داده شود.

عایق حرارتی

سازه‌های غشایی چندلایه می‌تواند از ویژگی‌های حرارتی عالی یا از طریق نفوذ هوا ارائه شود؛ یا با قرار دادن مواد عایق‌هایی معرفی شوند که به الزامات پوسته‌های ساختمان عایق حرارتی بالا نیاز دارند. در میان مواد توصیه شده از مواد غیرآهنی شفاف، تا آنجا که ممکن است خواص انتقال نور از مواد غشایی را حفظ می‌کند.

رسیدگی

پس از برش،  پارچه PVC-PE با فرایندهای جوشکاری با فرکانس بالا و حرارتی متصل می‌شوند. سازه آریا برای ارائه دقیق و قابل‌اعتماد ساختن جوش‌های با مقاومت بالا و بادوام، دارای آخرین ماشین‌آلات جوشکاری و همچنین کارگران تخصصی است.

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد  پارچه PVC-PE لطفا با ما تماس بگیرید – ما به‌عنوان شریکی موثر و کارآمد برای کمک به شما خوشحال خواهیم بود. علاوه بر این، اطلاعات بیشتر در مورد ادبیاتی که ما وارد کرده‌ایم می‌توان در برگه درباره ما یافت.

سازه آریا, سازه چادری

طول عمر

با توجه به کاربرد این سازه، طول عمری بین 15 تا 20 سال دارد.

سازه آریا, سازه چادری

طبقه بندی آتش

این ماده مطابق با استاندارد DIN 4102 الزامات درجه‌بندی آتش B1 (مقاومت در برابر شعله)  است و نیز مطابق با استاندارد DIN 4102 است که خود را خاموش می‌کند. علاوه بر این، جرم کم آن در صورت آتش‌سوزی تاثیر مثبتی دارد، زیرا برنامه‌های کاربردی معمولی از مواد با ضخامت 0.5-3.0 میلی متر استفاده می‌کنند.

سازه آریا, سازه چادری

رنگ آمیزی ، چاپ و روکش

افزایش حجم رنگ‌دانه‌ها در پوشش، سازه آریا را قادر می‌سازد تا نه‌تنها استاندارد سفید پارچه PVC-PE را ارائه دهد، بلکه در هر درجه رنگ‌بندی دلخواهی را ارائه دهد. همچنین غشاء می‌تواند منطقه‌ای کاملا چاپ شده را با الگوهای یا نقوش پوشش دهند. ویژگی‌های انتقال و بازتابی غشا ممکن است به‌عنوان یک عملکرد از روند چاپ تغییر کند.

 

سازه آریا, سازه چادری

تعمیر و نگهداری و تمیز کردن

استفاده از پوشش‌های ضدچسبنده حاوی فلور باعث بهبود قابل توجه در ویژگی‌های رنگ‌آمیزی در طی 10 سال گذشته شده است و بنابراین فواصل تمیز کردن به‌طور قابل توجهی افزایش یافته است.

 

روش های ساخت و ساز

پارچه PVC-PE در پوشش های بام، روکش و سازه های ساختمانی با امکانات طراحی نامحدود استفاده می شود. در فرایند نصب، غشا به طور مکانیکی قبل از استرس است. با تنش بسته به جزئیات دقیق هر دو نیاز نصب و هندسه غشاء. مقدار استرس پیشگویی بر روی انحنای غشا بستگی دارد، اما در هیچ موردی نمی تواند غشای بدون تنش نصب شود.