۰۲
دی

پارچه ETFE

بیشترین استفاده پارچه ETFE در دیوارها ، سقفها و روکشهای سنگین است. ساختار پلیمر پارچه ETFE اتیل تترافلوورواتیلن است.این پارچه می تواند بالاترین استانداردهای زیبایی شناسی را همراه سازگاری با محیط زیست داشته باشد. این پارچه اجازه می دهد انواع مختلفی از طراحی ها ایجاد شود ، که سبکی و ظرافت غیرقابل مقایسه ای به سازه می دهد و می تواند بیانگر یک زبان معماری بی نظیر باشد.

سازه آریا, سازه چادری

پارچه ETFE دارای شفافیت بالا و خواص مکانیکی عالی (خاصیت کششی بالا و مقاومت در برابر پارگی) است و بنابراین می تواند برای کاربردهای باربری مورد استفاده قرار گیرد. پارچه ETFE خود تمیز کننده در برابر حمله محیطی ، مقاوم در برابر گرما و تغییرات آب و هوا و همچنین اشعه ماوراء بنفش می باشد.

سازه آریا, سازه چادری

سازگاری با محیط زیست

پارچه ETFE 100٪ قابل بازیافت است. علاوه بر این در ضخامت کاربردهای معمولی دارای جرم بسیار کمی است.

سازه آریا, سازه چادری

ضخامت و عرض مواد

پارچه ETFE را می توان در ضخامتهای بین 50 تا 350 میکرومتر تولید کرد. برای پروژه های متوسط ​​یا بزرگ معمولاً از 250 میکرومتر در عرض رول تقریباً 2.80 متر استفاده می کنیم.

مواد پارچه

برای پروژه های ویژه می توان از پارچه های دیگر با کیفیت و مشخصات مشابه با پارچه ETFE استفاده کرد.

این پارچه ها در ذیل توضیح داده شده اند:

پارچه پلی وینیل کلرید (PVC) ، با مقاومت نسبتاً کم ، عموماً برای کاربردهای داخلی انتخاب می شود. سازه ها را می توان با جوشکاری ساخت.

پارچه PTFEخود تمیز کننده ، UV پایدار و در برابر حمله شیمیایی بسیار مقاوم هستند. این پارچه ها به بهترین شکل به صورت ورقه ای از پارچه های شیشه ای و مش استفاده می شوند.

رسیدگی

پارچه ETFE ، فیوژن حرارتی است که پس از برش به اندازه و شکل ، با هم جوش داده می شوند. این کار با استفاده از دما و فشارهای کنترل شده انجام می شود.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مورد پارچه ETFE با ما تماس بگیرید. ما در تمام مراحل پیاده سازی و نگهداری این پارچه به شما کمک خواهیم کرد.

سازه آریا, سازه چادری

طول عمر

پارچه ETFE یکی از پایدارترین ترکیبات آلی بشمار می رود؛ به همین دلیل در برابر انواع عوامل محیطی مقاوم است، در نتیجه طول عمر بیش از 20 سال دارد.

سازه آریا, سازه چادری

کلاس آتش

پارچه ETFE مقاوم در برابر آتش است (کلاس مصالح ساختمانی DIN 4102 B1)

عایق حرارتی

مقادیر U بسیار کم را می توان با به دام انداختن ساختارهای پارچه چند لایه هوا بدست آورد.

· برای غشاهای تک لایه  /w m².k 5.1

· برای غشاهای دو تخته  /w m².k 3.5

· برای غشاهای سه لایه  /w m².k 2.0

· برای غشاهای چهار تخته  /w m².k 1.5

مقادیر ذکر شده در بالا تقریبی هستند زیرا ممکن است به عنوان تابعی از جزئیات ساختار متفاوت باشند. وجود مواد شفاف غیر بافته شده باعث می شود که خصوصیات حرارتی پارچه ها بیشتر شود.

سازه آریا, سازه چادری

رنگ آمیزی ، چاپ و روکش

پارچه ETFE به طور کلی شفافیت بالایی دارد. ما می توانیم با اضافه کردن رنگدانه ها ، پارچه های سفید و رنگی را ارائه دهیم. پارچه را می توان با الگوهایی رنگ کرد تا هم ویژگی انتقال و هم بازتاب را کنترل کند.

غشاء های پوشیده شده از مواد فلزی ، سرامیکی یا آلی با سطح کم E امکان تولید جلوه های محافظت در برابر آفتاب و آینه را دارند.