۱۰
دی

پارچه الیاف شیشه ای شیشه‌ای پوشش داده شده با سیلیکون

پارچه الیاف  شیشه‌ای پوشش داده شده با سیلیکون، ماده‌ای را با انتقال نور بسیار بالا و همراه با قدرت بالا ارائه می‌دهد. پارچه هم انعطاف‌پذیر و هم مقاوم در برابر لغزش است و جایگزینی برای مواد غشای سنتی به‌شمار می‌آید.

سازه آریا, سازه چادری

غشاء شیشه‌ای سیلیکون آغشته شده، با پارچه فیبرهای سیلیکونی شفاف پوشش داده می‌شود. آن‌ها با نفوذپذیری بخار آب، مقاومت بالای تابش UV، وزن بسیار کم و دوام درازمدتی دارند.

سازه آریا, سازه چادری

سازگاری با محیط زیست

در حال حاضر جمع‌آوری و بازیافت مواد غشایی در پایان عمر مفید محصول دارای استاندارد است. اجزای سیستم‌های اتصال از غشا جدا شده و با روش‌های معمولی بازیافت می‌شوند.

سازه آریا, سازه چادری

خواص فوتومتریک

غلظت شیشه‌ای در غشاء شیشه‌ای تحت پوشش سیلیکون، به ضخامت و رنگ آن بستگی دارد و حداکثر تا 35٪ ضبط می‌شود. این ماده در برابر نور UV مقاوم است.

سازه آریا, سازه چادری

ضمانت نامه

کالای برجسته شده با این مواد، ضمانت‌نامه‌ای تا مدت 10 سال را تأمین می‌کنند و شرایط هریک از ضمانت‌ها به‌طور ویژه مربوط به هر پروژه است.

عایق حرارتی

سازه‌های غشایی چندلایه، می‌توانند از طریق ویژگی‌های حرارتی عالی یا از طریق نفوذ هوا و نیز با قرار دادن عایق‌هایی ارائه شوند که به الزامات پوسته‌های ساختمانی با عایق حرارتی بالا نیاز دارند.

رسیدگی

غشاء شیشه‌ای با پوشش سیلیکون، پوشش نقطه ذوب ثابتی ندارند و بنابراین باید جوش بردارند. این مواد، به‌ویژه برای نشان دادن قدرت آن‌ها، دقیقا مورد آزمایش قرار می‌گیرند و این نتایج عالی را تضمین می‌کند.

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غشاهای شیشه‌ای پوشش داده شده با سیلیکون با ما تماس بگیرید.

سازه آریا, سازه چادری

طول عمر

پارچه‌های شیشه‌ای پوشش داده شده با سیلیکون، طول عمری نزدیک به 25 تا 30 سال دارند که در برابر بیشتر عوامل محیطی بسیار با دوام و مقاوم هستند.

سازه آریا, سازه چادری

طبقه بندی آتش

غشاء شیشه‌ای سیلیکون آتش نمی‌گیرند و نمی‌سوزند و در گروه B2 (DIN 4102) طبقه‌بندی می‌شوند. همچنین در دمای بالا، هیچ تغییری نمیکند.

 

سازه آریا, سازه چادری

تعمیر و نگهداری و تمیز کردن

نیازهای نگهداری این مواد در مقایسه با سقف و نمادهای معمول، بسیار کم‌تر است. بازرسی‌ها عمدتا برای تشخیص آسیب ناشی از علل مکانیکی انجام می‌گیرد تا از آسیب احتمالی جلوگیری کند. این ماده دارای پوشش مقاوم در برابر لکه است و می‌تواند با مواد شوینده ساده و زیست‌تخریب‌پذیر تمیز شود.

 

روش های ساخت و ساز

اغلب غشاهای شیشه‌ای با پوشش سیلیکون، به‌طور انحصاری برای کاربردهای داخلی استفاده نمی‌شوند. آن‌ها را می‌توان به‌عنوان سقف، روکش و ساختمان ساختار پاکت استفاده کرد. غشاء مناسب از همان ابتدا برای هر دو مکانیک و پنوماتیک نصب شده است.